Youtube
Twój koszyk jest pusty

Fasada Windows & Doors Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować, że na bieżąco monitorujemy sytuację związaną z epidemią COVID-19 i już przed paroma tygodniami wdrożyliśmy restrykcyjne środki bezpieczeństwa zalecane przez WHO i polskie instytucje państwowe. Celem tych działań jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa naszym pracownikom oraz naszym klientom w czasie dostaw. Wdrożone środki i zasady bezpieczeństwa nie wpływają jednak na nasze zdolności operacyjne.

Pracujemy zgodnie z planem produkcyjnym, na bieżąco realizujemy wszystkie zamówienia, a także jesteśmy przygotowani na przyszłe Państwa potrzeby zamówieniowe.

W razie potrzeby jesteśmy przygotowani do pracy zmianowej, a w przypadku pracowników biurowych również do pracy zdalnej.

Dostawy okien i drzwi, jak zwykle realizowane u nas w większości w oparciu o własny transport, przebiegają bez zakłóceń.

Dzięki naszej wieloletniej polityce finansowej opierającej się m.in. na braku obciążeń kredytowych i rozliczeniach przedpłatowych i gotówkowych z naszymi odbiorcami, jesteśmy przygotowani na ewentualne kolejne działania związane ze spadkiem koniunktury.


ROTOFirma Fasada stawia na innowacyjne rozwiązania w zakresie produkcji i obsługi klientów.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn CNC sterowanych za pomocą programu komputerowego Fendo możemy uzyskać najwyższą jakość naszych wyrobów przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Podążamy za najnowszymi światowymi trendami w produkcji okien i drzwi, tak aby zawsze oferować naszym klientom wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania. Korzystamy jedynie z materiałów najwyższej jakości takich producentów jak jak Gealan, Aluprof czy Heroal.

Nasi klienci mogą wybierać spośród bogatej palety kształtów, rodzaju profili i okuć. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, aby spełnić wszelkie wymagania.

Zastosowanie profesjonalnego programu sprzedażowo – produkcyjnego umożliwia naszym dystrybutorom samodzielne zaprojektowanie okien i drzwi. Stanowi to dla nich doskonałe usprawnienie pracy. Nie jest już konieczne używanie katalogów i tabel, gdyż wszystkie konieczne informacje zawarte są w systemie. Wyceny okien mogą dokonać praktycznie od ręki, co pozwala oszczędzić cenny czas.

Nie boimy się nowych wyzwań i jesteśmy zawsze otwarci na sugestie naszych klientów.

80% produkcji firmy stanowi export. Okna i drzwi wysyłane są do takich krajów jak Niemcy, Norwegia, Szwecja, Francja, Beneluks, Holandia, W.Brytania, Włoch, Hiszpania.